KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12946327

nr 1294 6327

André Prah

(f. 1941), Sverige

Blandteknik, 3 st, Signerade. Mixed media / collage, 45x43 & 55x44 cm

André Prah, svensk bildkonstnär född 1941 i Maribor, Slovenien.

måndag 2 december 2019
kl 19:40:40

André Prah

Läs mer om André Prah